<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=2199183460159057&ev=PageView&noscript=1" />

Historie sukcesu

Błyskawiczna zmiana u Mateusza, -31kg w niecałe pół roku!

 • Mężczyzna
 • 31 października, 2022

Mateusz trafił do mojej poradni z polecenia innego pacjenta, jako przyszły informatyk niestety skazany jest na prace siedzącą, co niestety idzie często w parze z nadwagą lub otyłością jeśli nie dba się o swoją dietę i odpowiedni ruch. Ciągła praca przy komputerze z pewnością w tym nie pomaga. Po wstępnej konsultacji ustaliliśmy cel i założenia diety. Po pierwszym okresie miesiąca zgubił aż -11kg! Wziął sobie do serca zalecenia: dietę, wprowadzenie regularnego ruchu i zaczął z przytupem :) późniejszy okres mimo, że nie gubił już aż tyle co na początku to nie zwalniał tempa i w ciagu 5 miesięcy zrzucił znaczną ilość, bo aż -31kg! Aktualnie widzi ogromną różnicę w kondycji, samopoczyciu, wyglądzie i funkcojonowaniu na co dzień

Mateusz, należą Ci się wielkie gratulacje! :) 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zdumiewiająca redukcja Pana Dawida - 26 kilogramów!

 • Mężczyzna
 • 26 września, 2022

Pan Dawid trafił do mojej poradni z polecenia rodziny. Podczas pierwszej konsultacji wyszła spora nadwaga (a nawet otyłość I stopnia) wynosząca około 25 kilogramów. Rozpoczynąjąc swoją przygodę z prowadzeniem diety pod moim okiem zaczynał z wagą 95 kilogramów...

CZYTAJ WIĘCEJ

Świetny wynik Amelki -13,5 kilograma!

 • Kobieta
 • 23 września, 2022

Coraz częściej nadwaga dotyczy nie tylko dorosłych, ale także i dzieci. Jedną z takich pacjentek była - Amelka (10 lat) trafiła do mojej poradni wraz z mamą. Dziewczynka borykała się z nadwagą, którą od razu się zajeliśmy pod odpowiednim kątem. Należało zadbać o odpowiednią podaż energii jak i wartości odżywczych, które dziecko nadal potrzebuje, aby się odpowiednio rozwijać. Po kilku miesiącach stosowania diety i zaleceń dziś Amelka może cieszyć się wagą mniejszą o -13,5 kilograma! Do tego dochodzi lepsze samopoczycie, a poza tym przekazane odpowiednie nawyki żywieniowe powinny zostać z rodziną jak najdłużej :) 

Brawa dla Amelki! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zdumiewające -36,5kg Pana Janusza (66 lat)

 • Mężczyzna
 • 03 stycznia, 2022

Pan Janusz zanim trafił do mojej poradni borykał się z dużą nadwagą - 122 kg, dochodziły do tego problemy i zdrowotne, takie jak cukrzyca, nadciśnienie i bóle stawów. Oprócz schorzeń towarzyły mu także problemy z poruszaniem się, nie wspominając o codziennym funkcjonowaniu

CZYTAJ WIĘCEJ

Ogromny sukces Pani Beaty - zrzucone ponad 17 kilogramów w kilka miesięcy!

 • Kobieta
 • 25 listopada, 2021

Pani Beacie dokuczała znaczna nadwaga, złe samopoczucie co wpływało na gorszą akceptacją samej siebie. Pojawiały się także problemy zdrowotne. Po kilku nieudanych próbach "odchudzania na własną rękę" zdecydowała się coś z tym zrobić. Udała się do mojej poradni, gdzie po dokładnej analizie w czasie konsutlacji podjęliśmy działania w zmianie diety i stylu życia. Każda wizyta przynosiła owocne efekty w poprawieniu masy ciała, jak i samopoczucia. Cenne wskazówki i determinacja Pani Beaty pozwoliła w szybki oraz skuteczny sposób zrzucic ponad 17 kilogramów (najbardziej aktualny pomiar) w błyskawicznym tępie!

CZYTAJ WIĘCEJ

-27 kilogramów Pana Zbyszka

 • Mężczyzna
 • 13 sierpnia, 2021

Pan Zbyszek pojawił się mojej poradni z pogorszonym stanem zdrowia, kondycją i ogólnym samopoczuciem. Zaczynając terapie jego BMI sięgało prawie 3-ciego (39,3) stopnia otyłości, problemy z ciśnieniem, cukrzyca typu 2 z tym borykał się mój pacjent. Dzisiaj mówimy o zbliżaniu się do zalecanej masy ciała, dużo lepszemu samopoczuciu i znacznej poprawie wyników.

Serdecznie gratuluję i życze dalszego postępu :)

Jeszcze kilka słów od Pana Zbyszka

CZYTAJ WIĘCEJ

-24 kilogramy u Pana Mariusza

 • Mężczyzna
 • 11 czerwca, 2021

Pan Mariusz miał trudności w zrzuceniu zbędnej ilości kilogramów, mimo częstych treningów i zdrowego żywienia szło to bardzo opornie. Zgłosił się do mojej poradni, aby to zmienić. Priorytetem było także, aby utracić jak najmniej masy mięśniowej wypracowanej regularnymi treningami. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pan Miłosz i jego -11 kg

 • Mężczyzna
 • 21 maja, 2021

Pan Miłosz to młody wyluzowany facet, który postanowił popawić swój wygląd z występująćej nadwagi, która obecna była głównie w okolicy brzucha, co można zauważyć na załączonych zdjęciach. Oprócz poprawy sylwetki wspólnymi siłami udało nam się podbudować kondycję i stan zdrowia :) 

Kilka słów od Pana Miłosza (dla sprostowania, człowiek z dużym dystansem do siebie), wielkie brawa! 

CZYTAJ WIĘCEJ

17-letni Mikołaj zrzucił 25 kilogramów

 • Mężczyzna
 • 20 stycznia, 2021

Młody wiek nie oznacza zawsze pełni zdrowia i braku chorób. Przekonał się o tym Mikołaj, który miał bardzo złe wyniki badań i początki stłuszczenia wątroby. Wraz ze wspraciem Mamy i samozaparcia wprowadzone zmiany w żywieniu i stylu życia naprowadziły Mikołaja na dobry tor. Dziś już Mikołaj zrzucił aż 27,5 kilograma, czuje się dużo lepiej, ma więcej energii, a jego badania i stan zdrowia uległy znacznej poprawie :) 

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ